Poduszki z nadrukiem

Poduszki z nadrukiem

Wyrażanie siebie, swoich pasji, tego co śmieszy lub irytuje może przybierać rozmaite formy. Jedną z nich bez wątpienia są poduszki z nadrukiem. Wybór takiego prezentu dla kogoś bliskiego lub po prostu zakup poduchy dla siebie potrafi sprawić wiele frajdy. To co proponujemy to unikalne poduszki z nadrukiem będące nie tylko sympatycznym umilaczem snu, ale także atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.

Dlaczego poduszki z nadrukiem są takie fajne

Ponieważ pod wieloma względami są wyjątkowe. To co znajdziesz na PrintLander nie uświadczysz w żadnym sklepie stacjonarnym. To grafiki o rozmaitym zabarwieniu emocjonalnym od krzykliwych, bardzo wyrazistych w swoim przekazie po stonowane, wyciszające czy wręcz usypiające - w końcu to poduszki :) Kupując jedną z naszych poduszek stajesz się za każdym razem posiadaczem niepowtarzalnego egzemplarza. Dlaczego? Ponieważ nie są to produkty wytwarzane w sposób masowy. Każde zamówienie to osobna zindywidualizowana produkcja, a to oznacza, że nie ma dwóch identycznych egzemplarzy! Poduszki z nadrukiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oczywiście nie przebiją koszulek, ale mają pewną cechę, której koszulkom brak. Mogą być cały czas eksponowane w dowolnym miejscu czy to w domu czy w biurze nadając otoczeniu swoistego charakteru.

Poduszki z nadrukiem w 100% PL

Poszewki do naszych poduszek, a także ich wkłady ,to nie produkt ściągany masowo z Azji. To produkt w stu procentach polski. Wysokiej jakości materiał poliestrowy przyjemny w dotyku sprawia, że poszewce nie straszne pranie, a sam nadruk wykonany w technologii sublimacji lub DTG jest niezwykle odporny na ścieranie i po każdym praniu wygląda jak nowy. To mocno wyróżnia nasze poduszki z nadrukiem.

A może poduszka z własnym nadrukiem, własnym zdjęciem?

Dlaczego nie. Jeśli masz pomysł na śmieszny napis, masz fajną grafikę albo zdjęcie, które chcesz na poduszce nadrukować możesz skorzystać z naszego generatora i w kilka chwil stworzyć wyjątkową kreację na swoją ulubioną puduchę. Możesz nawet zaimportować zdjęcie bezpośrednio ze swojego konta na Facebooku! Pozostaje tylko pomysł, kilka minut czasu i gotowe.