Koszulki dla firm

Odzież firmowa 

Czy wiesz, dlaczego warto zainwestować w koszulki dla firm? Powodów jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt, iż służą one budowaniu pozytywnego wizerunku danej firmy, a ich głównym celem jest wpływanie zarówno na decyzje biznesowe partnerów, jak również decyzje zakupowe klientów. Tego typu odzież jest jedną z najciekawszych metod na utrwalanie obecności firmy w świadomości potencjalnych klientów. Osoba, która zdecyduje się ją nosić, będzie również reklamować daną firmę, gdziekolwiek się pojawi, co jest kwestią szczególnie istotną w przypadku dużej konkurencji.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną wycenę. Zadzwoń pod numer 57 57 90 570 lub napisz na adres druk@printlander.pl

koszulki dla firmkoszulki dla firm

Korzyści wynikające z noszenia koszulek dla firm

Koszulki dla firm są rzeczą w którą powinien zainwestować każdy właściciel prowadzący własny biznes. Pracownicy, którzy będą w nie ubrani, zyskają w oczach potencjalnych klientów i będą odbierani, jako osoby znacznie bardziej profesjonalne, niż miałoby to miejsce w przypadku noszenia przez nich prywatnych ubrań. Dzięki takim właśnie koszulkom, firma odbierana jest znacznie poważniej, niż miałoby to miejsce w przypadku braku jednolitego uniformu. Jest to jeden z wielu powodów, dla których inwestycja ta jest tak bardzo doceniana przez wielu naszych Klientów.

Wysoka jakość naszych koszulek dla firm

Jednym z wielu powodów, dla których tak wiele osób decyduje się nabyć koszulki dla firm za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jest fakt, iż każda z nich została wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejsze nawet detale. Dzięki temu prezentują się one doskonale nawet w przypadku częstego ich użytkowania. Nie straszne im jest również pranie, co oznacza, że ich posiadacze nie muszą martwić się o przedwczesne wyblakniecie kolorów lub też ich zniszczenie.

Dlatego też wszystkie osoby poszukujące wysokiej jakości koszulek dla firm serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Funkcjonujemy na rynku od długiego czasu, oferując swoim Klientom trwałe i estetyczne produkty, które budować będą pozytywny wizerunek danej marki. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu – nasi pracownicy postarają się rozwiać ewentualne wątpliwości, tak by zakup koszulek był w 100% zadowalający.

Technologie nadruków na koszulkach firmowych

Dobór odpowiedniej techniki nadruku uzależniony jest przede wszystkim od dwóch czynników:

  1. Nakład czyli ilość zamawianych koszulek bluz itp...
  2. Stopień złożoności projektu graficznego

Ilość zamawianych koszulek

Małe ilości. Nie zawsze jest potrzeba zamawiania dużych partii koszulek dla swojej firmy. Mniejsze przedsiebiorstwa zatrudniające kilku pracowników zazwyczaj potrzebują np. 10 sztuk, czasem więcej np. 50 czy 100. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie nadruk cyfrowy, który nie wymaga przygotowywania matryc jak ma to miejsce w przypadku sitodruku gdzie złożenie zamówienia niskonakładowego zwłaszcza jeśli jest więcej kolorów niż tylko jeden będzie znacznie droższe. Przy wykorzystaniu technologii cyfrowej projekt może mieć dowolną ilość kolorów, co nie wpływa znacząco na cenę końcową.

W sytuacji gdy masz jednokolorowy, prosty motyw lub napis wówczas zamiast DTG (nadruk cyfrowy) można wykorzystać różnego rodzaje folie do termotransferu. Zarówno pierwsza jak i druga technologia produkcji koszulek firmowych jest bardzo trwała.

A co jeśli chcesz zamówić więcej np. 300 sztuk, 1000, 2000 ...? W takiej sytuacji optymalnym finansowo rozwiązaniem będzie sitodruk. Koszt przygotowania matryc rozłoży się na ilość koszulek dzięki czemu nie będzie tak odczuwalny jak w przypadku małych ilości.

Jeśli masz wątpliwości co do tego jaka technologia nadruku będzie w Twoim przypadku optymalna skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer 57 57 90 570 lub napisz na adres druk@printlander.pl