Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny - Koszulka męska

38,59 zł
Wzór nawiązuje do daty założenia Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie, a więc roku 1921. Wzór przygotowany jest w stylu nawiązującym do dawnych lat i przedstawia Sępa wpinającego się szponami w piłkę nożną.
Kolor:
  • Biały
  • Gray Melange
Ilość:

Koszulka męska
z nadrukiem

  • T-Shirt męski z krótkim rękawem.
  • Brak bocznych szwów. Podwójne szwy na ramionach.
  • Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca.
  • 100% bawełna stabilizowana (kolor Grey Melange  85% bawełna i 15% wiskoza)
  • Gramatura: 190g
  • Nadruk wykonywany w technologii cyfrowej DTG lub Flex

Rozmiarówka

Sprawdź dokładnie swój rozmiar przed złożeniem zamówienia.

Możliwe także na zamówienie rozmiary XS i 3XL w kolorach czarnym, białym, royal blue, navy oraz rozmiary 3XL, 5XL w kolorach czarnym lub białym. Jeśli któryś z tych rozmiarów Cię interesuje skontaktuj się z nami.

Inne z tym samym wzorem

Męska koszulka z nadrukiem "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny"

Koszulka została przygotowana w oparciu o świetny motyw graficzny o analogicznej nazwie "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny", stworzony przez utalentowanego i kreatywnego projektanta.
Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny - Koszulka męska z nadrukiem, to wyjątkowa odzież wysokiej jakości dla każdego mężczyzny ceniącego sobie unikalność, oryginalność, wygodę oraz jakość wykonania. Cechy te odnoszą się tak do samej koszulki, jak również do tematu przewodniego "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny" jaki został na niej nadrukowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik nadruku cyfrowego. Nosząc ją lepiej wyrazisz samego siebie, a czyniąc z niej prezent dla chłopaka, przyjaciela, taty, dziadka czy kogokolwiek innego sprawisz mu tym z pewnością wiele radości, zwłaszcza jeśli hasła jak w temacie: Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny, czy po prostu: krótki rękaw, koszulka męska, sport, piłka nożna, odzież, są osobie obdarowywanej w jakikolwiek sposób bliskie. 

O trwałości prezentowanego produktu Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny - Koszulka męska, który własnie oglądasz powiemy tylko tyle, że nie straszne mu pranie pierwsze, drugie czy dziesiąte. Wysokiej jakości bawełna robi swoje i tyle. To samo dotyczy nadruku "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny", który naniesiony na koszulkę o odpowiednio wysokiej gramaturze, przy wykorzystaniu wysokiej klasy drukarki DTG oprze się wielu niekorzystnym czynnikom zewnętrznym. Piorąc ją delikatnie z pewnością ten stan utrzyma się bardzo długo, a nadruk "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny" przez równie długi czas będzie cieszył oko.

Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny - Koszulka męska z nadrukiem to niezwykle praktyczny prezent codziennego użytku, z którym niechętnie będziesz się rozstawać choćby na chwilę. Niepowtarzalność wzoru graficznego "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny" naniesionego na koszulkę w wybranym przez Ciebie kolorze, dostępne warianty znajdziesz powyżej, sprawi że poczujesz się wyjątkowo, a o to przecież chodzi. Luźny, modny styl, konkretny przekaz i jego wyrazistość sprawia, że Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny nie ma sobie równych.

Także jak chodzi o rozmiary, to mamy do zaproponowania nie tylko standardowe, ale także te znacznie większe, a to oznacza nic innego jak to, że "Sęp Żelechów 1921 - piłka, czarny" może być nadrukowany nawet na koszulce w rozmiarze 5XL. Potrzebujesz takiego rozmiaru? Napisz.