WARSZAWa

Koszulki z Nadrukiem Warszawa

W ofercie koszulki, bluzy, polo, czapki i inna odzież z nadrukiem dla firm i odbiorców detalicznych. Szybka dostawa już od jednej sztuki! Realizujemy zamówienia z całej Polski. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Wyślij zapytanie!

warszawa

Koszulki, bluzy i nie tylko. Dokładnie takie jakich szukasz

Koszulki z nadrukiem Warszawa, to usługa pozwalająca zamówić dowolną ilość koszulek lub innego rodzaju odzieży z własnym nadrukiem bez opuszczania biura lub domu. Wystarczy, że prześlesz nam swój projekt i informacje na temat realizacji czyli:

 1. Jakich rozmiarów ma być nadruk?
 2. Gdzie dokładnie mamy go umiejscowić (przód, tył, rękawek)?
 3. Czy nadruk będzie wykonany na naszych koszulkach czy dostarczysz własne?
 4. Jeśli chcesz wykonać nadruk na naszych koszulkach, to czy mają to być standardowe koszulki reklamowe (mamy praktycznie wszystkich producentów) czy może chcesz wspólnie z nami przyczyniać się poprawy stanu środowiska i wybierzesz certyfikowaną odzież organiczną?
 5. Jaką ilość i jakiego rodzaju odzież chcesz zamówić (np. 20 sztuk koszulek polo w kolorze niebieskim itp…)?

Tego typu informacje wystarczą aby dokonać wyceny i określić realny czas produkcji.

Nadruki na koszulkach - DTG

DTG to technologia nadruku na tekstyliach w jakiej specjalizujemy się od lat. Pozwala na realizację zamówień niskonakładowych (już nawet od 1 sztuki) i średnionakładowych przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Stosowane przez nas maszyny EPSON oraz atramenty z certyfikatem ECO PASSPORT OEKO-TEX® gwarantują wysoką jakość nadruków, ich trwałość oraz bezpieczeństwo nawet dla niemowląt. 

Jak wyceniamy nadruki na koszulkach w Warszawie

Do każdej realizacji podchodzimy bardzo indywidualnie i nie ma znaczenia czy mieszkasz w Warszawie czy w jakimkolwiek innym miejscu na mapie. Dlaczego? Jest wiele czynników mających wpływ na ostateczny koszt, dlatego znając potrzeby jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią technologię nadruku tak aby maksymalnie zoptymalizować koszty ponoszone przez naszych Klientów. Podstawowe czynniki mające wpływ na koszt wykonania koszulek z nadrukiem to:

 1. Poziom złożoności i wielkość nadruku. To główny czynnik determinujący dobór technologii. Przy złożonych projektach graficznych np. tam gdzie występuje duża ilość kolorów i lub przejścia tonalne warto wykorzystać nadruk cyfrowy. Z kolei przy prostszych grafikach, ale przy założeniu że nakład jest większy sitodtuk. Z kolei jeśli grafika jest prosta, a nakład mały termotransfer.
 2. Nakład to kolejny czynnik mający wpływ na cenę końcową. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki, ale oczywiście koszt produkcji będzie niższy w sytuacji zamówień większych ilości. Ta ilość będzie również decydowała w dużym stopniu o technologii nadruku. Dla przykładu: jeśli zamówisz 20-50 sztuk najbardziej opłacalną dla Ciebie technologią będzie nadruk cyfrowy lub termotransfer. Z kolei dla nakładów powyżej 100, 200 sztuk i więcej, bardziej korzystnie cenowo wypadnie sitodruk.
 3. Kolejny czynnik to rodzaj odzieży: koszulka, polo, bluza, kurtka…,
  • skład tkaniny, np. nadruk cyfrowy DTG najlepiej się sprawdza na tkaninach zawierających przynajmniej 50% bawełny jeśli bawełny jest mniej ta technika nadruku odpada.
  • czy odzież pod nadruk będzie pochodziła od nas czy sam dostarczysz nam swoje ciuchy.
  • czy decydujesz się na certyfikowaną odzież organiczną czy standardową.
Jak widzisz jest sporo czynników mających wpływ na dobór technologii i ostateczny koszt wykonania nadruków na odzieży. Gramy jednak w otwarte karty, dlatego po prostu napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy optymalną propozycję skrojoną na Twoje potrzeby.

Zaprojektuj Sam
czyli Kreator Nadruków

Najlepszy sposób na wyjątkowy prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Dzięki temu narzędziu uda Ci się stworzyć niesamowite projekty dosłownie w kilka minut. Jeśli potrzebujesz niewielkiej ilości koszulek np. jednej lub kilku na nadchodzącą imprezę, koniecznie sprawdź ten kreator nadruków na koszulkach.

Chcesz zamówić ilości hurtowe? Stwórz projekt w kreatorze, zapisz go i prześlij do nas korzystając z opcji udostępniania. Napisz ile sztuk potrzebujesz, a my przygotujemy indywidualną, bardzo atrakcyjną wycenę. Nie mamy wątpliwości, to najlepszy sposób na koszulki z nadrukiem w Warszawie!

nadruki na koszulkach warszawa

Wszystkie najlepsze marki w jednym miejscu

Bardzo bogata oferta odzieży najlepszych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym katalogu znajdziesz kilkadziesiąt znanych marek oferujących produkty zarówno z górnej półki jak i te przystępne dla każdego, świetnie sprawdzające się na różnego rodzaju eventy. Kilka naszych sugestii dotyczących producentów odzieży znajdziesz poniżej. Interesują Cię ilości hurtowe? Koniecznie napisz.

Koszulki z nadrukiem - Warszawa ubiera się ekologicznie

Odzież ekologiczna staje się coraz bardziej popularna na całym świecie. Również w Warszawie wyraźnie widać, że zaczynamy podchodzić do tematyki ochrony naszego środowiska, w tym aspektów społecznych związanych z produkcją odzieży w sposób coraz bardziej świadomy. Cieszy nas to niezmiernie tym bardziej, że w naszej ofercie mamy odzież wyprodukowaną z bawełny organicznej mogącą poszczycić się m,in. takimi certyfikatami jak: GOTS,  EU Ecolabel, Fairade Cotton, SA8000. Jest to więc nie tylko ekologia w najlepszym wydaniu, ale także dbałość o humanitaryzm w stosunku do ludzi pracujących na wszystkich etapach produkcji od upraw bawełny na szwalniach kończąc.

Koszulki z nadrukiem – Warszawa dba o środowisko

Do produkcji odzieży z bawełny organicznej, którą proponujemy wrażliwym Klientom wykorzystywane jest minimum 70% energii odnawialnej pochodzącej z elektrowni wiatrowych. Sama uprawa bawełny oparta jest o naturalne metody hodowli i ochrony roślin. Dzięki temu odzież wykonana z tej dzianiny jest bezpieczna dla dzieci i alergików.

koszulki z nadrukiem Warszawa - odzież organiczna

Kontakt

Zamówienia niskonakładowe

Aby zamówić jedną lub kilka koszulek skorzystaj z opisanego powyżej kreatora nadruków. 

Zamówienia hurtowe

W sytuacji gdy chcesz zamówić większe ilości (minimum 10 sztuk) skorzystaj z formularza zamieszczonego obok lub zadzwoń:

57 57 90 570

lub napisz: druk @ printlander.pl

Koszulki z nadrukiem Warszawa. Bluzy, koszulki polo i inna odzież
5 (100%) głosów 3